„Арс Ламина“ со попусти до 50 отсто на предновогодишниот саем на книга во „Скопје сити мол“

Голем број бестселери, дела од домашни автори како и детски изданија од издавачката куќа „Арс Ламина“ ќе може да најдат на попуст до 50 отсто на предновогодишниот саем на книга што ќе се одржува од утре (вторник, 1 декември) до 6 декември во трговскиот центар „Скопје сити мол“. На почетокот од празничната сезона, вљубениците во…