Подготви се за летото!

За вљубениците во книгата од денеска до 25 јули најпопуларните наслови на Арс Либрис на 30% попуст и во комплети со намалена цена само на literatura.mk!

Побрзајте за да го најдете последниот реквизит потребен за убав одмор ова лето!

post-so-popusti

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.