Најпродаваните наслови на Garage Sale

По успешната и многу забавна недела на нашиот штанд на Garage Sale во Ramstore Mall, ви пренесуваме дел од атмосферата и ви ги претставуваме најпродаваните наслови во текот на овие седум дена.

Garage Sale во Ramstore Mall траеше од 20 до 27 август, а нашите најпопуларни наслови беа на попусти од 30%, 50% и 70%.

 

  1. Новак Ѓоковиќ – Сервирај за победа“
  2. Ајфер Тунч – Ноќта на зелената самовила“
  3. Хавиер Мариас – Вљубувања“
  4. Мирјана Бобиќ Мојсиловиќ – Азбуката на мојот живот“
  5. Ричард Бренсон – Како ја изгубив невиноста“
  6. Кармен Бин Ладин – Во кралството: Мојот живот во семејството Бин Ладен“
  7. група автори – 101 мисла за успехот“
  8. Алекс Фергусон – Мојата автобиографија“
  9. Џулијан Асанж – Џулијан Асанж: Неавторизирана автобиографија“
  10. Стивен Кинг – Сјаење“

IMAG0840

10592857_751703204885729_6528905347707434844_n

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.